Klubbat för:
400 SEK
800 SEK
TEKÖK, runt 1900-tal, tekanna med upphängning och värmare, mässing, svarvat handtag i svärtat trä, total höjd ca 36 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, handtag med slitage
717821
2019-12-25