Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1950/60-tal, mörkpatinerad koppar, vit glaskupa, höjd ca 33 cm

Bruksslitage, något bucklig vid skärmen, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

717826

2019-12-25