Petter Zennström träsnitt

Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PETTER ZENNSTRÖM (1945-2014): (58) Fågelmotiv mm, signerade och daterade, träsnitt på papper, varierande storlekar, i mapp

717830

2020-01-11