Klubbat för:
7 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
PETTER ZENNSTRÖM (1945-2014): (58) Fågelmotiv mm, signerade och daterade, träsnitt på papper, varierande storlekar, i mapp
Zustandsbeschreibung
717830
2020-01-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner