Nils Emil Lundström vas

Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas
Nils Emil Lundström vas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, Rörstrand, jugend, 1910/20-tal, stengods, motiv av fiskar i relief, höjd ca 24 cm

Smärre slitage, smärre fettfläckar

717841

2019-12-25