Korkskruv

Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv
Korkskruv

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

KORKSKRUV, Thomson-typ, 1900-talets första hälft, mässing, ben, mått 18-24 cm

Borste saknas, ben med sprickor och mindre skador

717842

2019-12-29