Champagnekylare bl.a. Moët & Chandon
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, SHAKER, ISHINK med tång, Moët & Chandon kylare, vitmetall, 1900-talets andra hälft, med ringhänklar, Alfra Italy ishink, rostfritt stål, Koskenkorva shaker, höjd ca 12-21 cm
Bruksslitage
717844
2019-12-25