Hurts Neolt Italien
Valmis
2019-12-26
717845
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
HURTS, Stile, Neolt Italien, 1900-talets andra hälft, vit plast med lådor och hyllplan, höjd ca 78, 40 x 42 cm
Slitage, märken