Hurts Neolt Italien

Hurts Neolt Italien
Hurts Neolt Italien
Hurts Neolt Italien
Hurts Neolt Italien
Hurts Neolt Italien
Hurts Neolt Italien
Hurts Neolt Italien
Hurts Neolt Italien

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HURTS, Stile, Neolt Italien, 1900-talets andra hälft, vit plast med lådor och hyllplan, höjd ca 78, 40 x 42 cm

Slitage, märken

717845

2019-12-26