Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 198/300, färglitografi, bladmått ca 22x29 cm, oramad, med dedikation
717848
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här