Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 198/300, färglitografi, bladmått ca 22x29 cm, oramad, med dedikation

717848

2020-01-11