Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAJ SIRI ÖSTERLING (född 1940): (4+19) Landskap resp komposition, signerade och numrerade, färglitografi, bladmått ca 50x66 resp 56,5x76 cm, oramade
717849
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här