Maj Siri Österling färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAJ SIRI ÖSTERLING (född 1940): (4+19) Landskap resp komposition, signerade och numrerade, färglitografi, bladmått ca 50x66 resp 56,5x76 cm, oramade

717849

2020-01-11