Fotogenlampa Kosmos Brenner

Fotogenlampa Kosmos Brenner
Fotogenlampa Kosmos Brenner
Fotogenlampa Kosmos Brenner
Fotogenlampa Kosmos Brenner
Fotogenlampa Kosmos Brenner
Fotogenlampa Kosmos Brenner
Fotogenlampa Kosmos Brenner
Fotogenlampa Kosmos Brenner
Fotogenlampa Kosmos Brenner
Fotogenlampa Kosmos Brenner

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1940-tal, mässing, glas med dekor, brännare märkt Kosmos Brenner, Tyskland, total höjd ca 44 cm

Bruksslitage, mikronagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

717852

2019-12-25