Ritningshurts

Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu, 6 lådor, höjd ca 47, 83 x 63 cm

Repor, slitage

717856

2019-12-26