3 dlr Saftkanna Ostkupa Karaff kristall

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SAFTKANNA, OSTKUPA, KARAFF, 3 dlr, 1800/1900-tal, glas och kristall, höjd ca 20-34 cm

Bruksslitage, mikronagg kan förekomma

717859

2019-12-25