Stolar X75-2 Börje Lindau och Bo Lindecrantz
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, "X75-2", 6 st, Börje Lindau och Bo Lindecrantz, Lammhults, 1900-talets andra hälft, stomme av kromad metall, lösa plymåer, fällbara, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, fläckar förekommer
717862
2019-12-26