Stolar X75-2 Börje Lindau och Bo Lindecrantz

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, "X75-2", 6 st, Börje Lindau och Bo Lindecrantz, Lammhults, 1900-talets andra hälft, stomme av kromad metall, lösa plymåer, fällbara, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, fläckar förekommer

717862

2019-12-26