Omega Constellation 1960-tal

Omega Constellation 1960-tal
Omega Constellation 1960-tal
Omega Constellation 1960-tal
Omega Constellation 1960-tal
Omega Constellation 1960-tal
Omega Constellation 1960-tal
Omega Constellation 1960-tal
Omega Constellation 1960-tal
Omega Constellation 1960-tal
Omega Constellation 1960-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

8 000 SEK

OMEGA CONSTELLATION, armbandsur 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, urtavla sk pie-pan, datum, krona med Omega, halsvstel länk med viklås original ref nr. 110.12/1036, ref nr. 168.005, verk nr. 24492780, kaliber 561, diam ca 34 mm

Bruksslitage. Fungerar ej vid katalogiseringstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

717863

2019-12-29