Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEGPALL, förkromad, klädd med Josef Franks mönster "Tulpan", märkt Verkstads Lindqvist Motala, höjd ca 59 cm
Bruksslitage, repor
717870
2019-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här