Stegpall klädd med Josef Frank
Vollendet
2019-12-25
717870
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
STEGPALL, förkromad, klädd med Josef Franks mönster "Tulpan", märkt Verkstads Lindqvist Motala, höjd ca 59 cm
Bruksslitage, repor