Stegpall klädd med Josef Frank

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEGPALL, förkromad, klädd med Josef Franks mönster "Tulpan", märkt Verkstads Lindqvist Motala, höjd ca 59 cm

Bruksslitage, repor

717870

2019-12-25