Elisabeth Ohlson fotografi

Elisabeth Ohlson fotografi
Elisabeth Ohlson fotografi
Elisabeth Ohlson fotografi
Elisabeth Ohlson fotografi
Elisabeth Ohlson fotografi
Elisabeth Ohlson fotografi

Klubbat för:

2 400 SEK

3 500 SEK

ELISABETH OHLSON WALLIN (född 1961): "Anna och jag", ur serien "Könskrigare", fotografi, signerad och numrerad 1/20, daterad i samband med utställningen 2000, bildmått ca 50x40, bladmått 60x42 cm

Proviniens: Köpt direkt av konstnären

Oinramat, obetydligt slitage, mindre repa

717887

2019-12-25