Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, senempire, 1800-talets först hälft, fanerat i alm, 2 lådor i sarg, delvis filtklädd skiva, höjd 73, 104x64 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Liten reva i skrivfilt

717888

2019-12-24