Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, senempire, 1800-talets först hälft, fanerat i alm, 2 lådor i sarg, delvis filtklädd skiva, höjd 73, 104x64 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Liten reva i skrivfilt
717888
2019-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här