Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SKEDAR, BÄGARE, SALT/PEPPARSTRÖARE, BORSTAR, DOSOR, m.m., silver, 1900-tal, sigill Giertta vikt exkl borstar 1108 g
Zustandsbeschreibung
Slitage, gravyr
717893
2019-12-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner