Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SKEDAR, BÄGARE, SALT/PEPPARSTRÖARE, BORSTAR, DOSOR, m.m., silver, 1900-tal, sigill Giertta vikt exkl borstar 1108 g

Zustandsbeschreibung

Slitage, gravyr

717893

2019-12-25