Sten ericson gipsskulptur

Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur
Sten ericson gipsskulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEN ERICSON (1909-2001): Sittande kvinna skulptur, terrakotta, signerad och daterad -74, höjd ca 28 cm

717894

2019-12-24