2 200 SEK
2 000 SEK
HOVEDVANDSÆG / LUKTDOSA, silver, 1700-talets andra hälft, Danmark, stämplad JJ?, krönt av örn, höjd 8 cm, vikt 37 g
717896
2019-12-25