Luktdosa Danmark silver

Luktdosa Danmark silver
Luktdosa Danmark silver
Luktdosa Danmark silver
Luktdosa Danmark silver
Luktdosa Danmark silver
Luktdosa Danmark silver
Luktdosa Danmark silver
Luktdosa Danmark silver
Luktdosa Danmark silver
Luktdosa Danmark silver

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

HOVEDVANDSÆG / LUKTDOSA, silver, 1700-talets andra hälft, Danmark, stämplad JJ?, krönt av örn, höjd 8 cm, vikt 37 g

717896

2019-12-25