Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
STIG DANIELSSON (1935-2012): (16) Blandtekniker, blyertsteckningar, signerade och daterade, varierande storlekar, i mapp
717905
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här