Stig Danielsson blandtekniker blyerts

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

STIG DANIELSSON (1935-2012): (16) Blandtekniker, blyertsteckningar, signerade och daterade, varierande storlekar, i mapp

717905

2020-01-11