Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, empirstil, 1900-talets mitt, två ljuspunkter, patinerad brons samt må¨lad plåt, höjd ca 44 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

717909

2019-12-26