Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARETTETUIER, 2 st., CIGARETTASK, RAM, ASKFAT med silvermontering, 5 dlr, silver, 1900-tal, cigarettetuiernas vikt 190 g, ramens diameter 11 cm, cigarettsaskens mått ca 12,5x10 cm

Gravyrer, slitage

717914

2019-12-25