Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, märkta Martin Artedius Norrköping 1800 (mästare 1800-1808), höjd 31 cm
Slitage, smärre skador, bucklor, sneda kulfötter
717942
2020-01-12