Anders Engman gouacher

Anders Engman gouacher
Anders Engman gouacher
Anders Engman gouacher
Anders Engman gouacher
Anders Engman gouacher
Anders Engman gouacher
Anders Engman gouacher
Anders Engman gouacher
Anders Engman gouacher
Anders Engman gouacher

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDERS ENGMAN (född 1933): (6) Kubistiskt motiv, signerade och daterade, gouache, varierande storlekar

717956

2020-01-11