Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHNNY MATTSSON, skål, furu, 1900-talets andra hälft, monogramsignerad JM, etikettmärkt, höjd ca 34,5, diameter ca 20 cm
Slitage, repor, märken
717962
2019-12-25
Gör en kostnadsfri värdering här