Johnny Mattsson skål furu

Johnny Mattsson skål furu
Johnny Mattsson skål furu
Johnny Mattsson skål furu
Johnny Mattsson skål furu
Johnny Mattsson skål furu
Johnny Mattsson skål furu
Johnny Mattsson skål furu
Johnny Mattsson skål furu
Johnny Mattsson skål furu
Johnny Mattsson skål furu

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHNNY MATTSSON, skål, furu, 1900-talets andra hälft, monogramsignerad JM, etikettmärkt, höjd ca 34,5, diameter ca 20 cm

Slitage, repor, märken

717962

2019-12-25