Olle Carlström litografier

Olle Carlström litografier
Olle Carlström litografier
Olle Carlström litografier
Olle Carlström litografier
Olle Carlström litografier
Olle Carlström litografier
Olle Carlström litografier
Olle Carlström litografier
Olle Carlström litografier
Olle Carlström litografier

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): (5) Litografier, signerade och numrerade, ca 45x65 cm samt 47x54 cm

717964

2020-01-11