Spisgarnityr

Spisgarnityr
Spisgarnityr
Spisgarnityr
Spisgarnityr
Spisgarnityr
Spisgarnityr

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPISGARNITYR, 1800-talets andra hälft, elektoförgylld metall, höjd ca 27 cm, längd ca 90 cm, djup ca 12 cm

Åldersrelaterad patina

717970

2019-12-27