Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
LENNART OLAUSSON (född 1944): (10) Porträtt, signerad och daterade, etsningar, ca 37x31-49,5x39,5 cm, oramade
Enstaka dedikation, hanteringsveck
717976
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här