Lennart Olausson etsningar

Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): (10) Porträtt, signerad och daterade, etsningar, ca 37x31-49,5x39,5 cm, oramade

Enstaka dedikation, hanteringsveck

717976

2020-01-12