Ivar Ålenius-Björk gipsskulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

IVAR ÅLENIUS-BJÖRK (1905-1978): Barnporträtt, gips, monogramsignerad IÅ-B och daterad 1942, på sockel, höjd inkl. sockel ca 25 cm

717979

2019-12-26