Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
IVAR ÅLENIUS-BJÖRK (1905-1978): Barnporträtt, gips, monogramsignerad IÅ-B och daterad 1942, på sockel, höjd inkl. sockel ca 25 cm
717979
2019-12-26
Gör en kostnadsfri värdering här