Soofa gustaviansk stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, omkring 1900, gustaviansk stil, förgylld stomme med skurna detaljer, sitthöjd ca 40, längd 130 cm
PROVENIENS: Carl Fredrik af Petersens Holmagården.
Slitage, klädsel med fläckar, undersida med lossat tyg
717980
2019-12-24