Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
LENNART OLAUSSON (född 1944): (11) Figurscener, signerad och daterade, etsningar, ca 22,5x27,5-49,5x39,5 cm, oramade
Enstaka dedikation, hanteringsveck
717981
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här