Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NOTSTÄLL/TIDNINGSSTÄLL, "Mozart", modellnr 697/22, etikettmärkt, Gemla 1900-talets andra hälft, längd 46, bredd 37, höjd 71 cm
Bruksslitage
717985
2020-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här