Roger Risberg
2020-01-10
718004
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROGER RISBERG (1956-2011): (10) Figurscener, osignerade, färglitografier, bladmått ca 86x70 cm, oramade
4 märkta med kryss