Roger Risberg

Roger Risberg
Roger Risberg

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): (10) Figurscener, osignerade, färglitografier, bladmått ca 86x70 cm, oramade

4 märkta med kryss

718004

2020-01-10