Kniv, Jørn Lund möjligen

Kniv, Jørn Lund möjligen
Kniv, Jørn Lund möjligen
Kniv, Jørn Lund möjligen
Kniv, Jørn Lund möjligen
Kniv, Jørn Lund möjligen
Kniv, Jørn Lund möjligen

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KNIV, möjligen Jørn Lund, Danmark, skaft i horn och masur, inlägg av silver, blad i stål, slida i masur och läder, signerad samt daterad vid slida JL -94, längd 18,5 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Smärre slitage

718008

2019-12-30