Tyra Kleen

Tyra Kleen
Tyra Kleen
Tyra Kleen
Tyra Kleen

Klubbat för:

7 400 SEK

2 000 SEK

TYRA KLEEN (1874-1951): "HOMO SAPIENS", signerad och daterad Tyra Kleen 1903, litografi,

Oramad, skador/fläckar

718011

2019-12-25