Jerry McMillan skulptur

Jerry McMillan skulptur
Jerry McMillan skulptur
Jerry McMillan skulptur
Jerry McMillan skulptur
Jerry McMillan skulptur
Jerry McMillan skulptur
Jerry McMillan skulptur
Jerry McMillan skulptur
Jerry McMillan skulptur
Jerry McMillan skulptur
Jerry McMillan skulptur
Jerry McMillan skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JERRY MCMILLAN (1936): skulptur, multipel, akrylglas, papper, signerad Jerry McMillan, numrerad 82/100, daterad ´71, höjd ca 34, 21x17 cm

718022

2019-12-26