Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med trojka, signerad M Vasari, olja på duk, ca 40x50 cm

718033

2019-12-26