Carl Schubert akvareller
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL SCHUBERT (född 1955): (3) Kompositioner med duva, strandbild och skogsbild, signerade och daterade Carl Schubert 80-81, akvareller på papper, ca 63x45 vardera, uppklistrade, oramade
718043
2020-01-11