Carl Schubert akvareller

Carl Schubert akvareller
Carl Schubert akvareller
Carl Schubert akvareller
Carl Schubert akvareller
Carl Schubert akvareller
Carl Schubert akvareller
Carl Schubert akvareller
Carl Schubert akvareller

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL SCHUBERT (född 1955): (3) Kompositioner med duva, strandbild och skogsbild, signerade och daterade Carl Schubert 80-81, akvareller på papper, ca 63x45 vardera, uppklistrade, oramade

718043

2020-01-11