Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SAMEKNIV, osignerad, skaft i horn och björk, blad i stål, slida i graverat renhorn, tvinnat läder med detalj i järnsmide, längd 12 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Obetydligt slitage
718046
2019-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här