John Wierth litografier

John Wierth litografier
John Wierth litografier
John Wierth litografier
John Wierth litografier
John Wierth litografier
John Wierth litografier

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN WIERTH (1920-2003): (ca 38 st) Komposition, signerade Wierth, färglitografi, varierande mått, i mapp

718052

2020-01-11