Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Stadsmotiv, monogramsignerad PMP, akvarell, ca 33x41 cm
718055
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här