Primus Motimer Pettersson akvarell

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Stadsmotiv, monogramsignerad PMP, akvarell, ca 33x41 cm

718055

2020-01-11