Primus Mortimer Pettersson akvarell
Valmis
2020-01-11
718060
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Stadsmotiv, monogramsignerad PMP, akvarell, ca 38x46 cm