Primus Mortimer Pettersson akvarell

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRIMUS MORTIMER PETTERSSON (1895-1975): Stadsmotiv, monogramsignerad PMP, akvarell, ca 38x46 cm

718060

2020-01-11