Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938-2014): ´´Sun Valley´´, signerad o daterad -73, provtryck, färglitografi, bladmått ca 51x61 cm, oramad

Fläck i marginalen

718068

2020-01-11