Ulf Wahlberg

Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg
Ulf Wahlberg

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938-2014): ´´Indiana 55 B 345 ´´, signerad o daterad -71, provtryck, färglitografi, bladmått ca 63x47,5 cm, oramad

718071

2020-01-10