Beslag 1700-tal

Beslag 1700-tal
Beslag 1700-tal
Beslag 1700-tal
Beslag 1700-tal
Beslag 1700-tal
Beslag 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BESLAG, 1700- och 1800-tal, barock, rokoko och gustavianska, drygt 50 delar, brons och mässing

Slitage, skador

718076

2019-12-24